Taekwon-do.nl Dancollege registreert alle aangemelde dangraden, en plaatst deze op de volgende pagina. Als u zich wilt aanmelden, kunt u contact met ons opnemen per email. Wij proberen deze informatie uiteraard zo correct te registreren, dus gaarne de volledige informatie doorgeven. Naam, geboortedatum, vereniging, bond en graduatiedatum. Wij behouden ons het recht op plaatsing, danwel verwijdering.

 In memoriam
naam: geb.datum: vereniging: bond:
L. A.J.Pardoel 15-4-1932 Pardoel TBN
B. Oude Luttikhuis 13-6-1952 Oude Luttikhuis TBN
B. Stokhof Chung Mu TIN
 9de dan (sasung – grandmaster – grootmeester)
naam: geb.datum: vereniging: bond:
Seo Myung Soo Seo TA Heerlen TBN
Kim Young Kook 10-10-1953 Mudowon Almere WTF
K. van Orsouw UTI
 8ste dan (sahyun – master – meester)
naam: geb.datum: vereniging: bond:
J. Tjin-A-Ton In Nae Do Kwan ITF-NL
F.W.J. den Ottolander Cho-Ge S.I.T.
J. Zareei Koryo TBN
P. Sanders 30-12-1957 Sanders ITF-HQ Korea
G. vd Berg  TV Leiden TBN
S. Zondag Suokjang ITF-RD
W. vd Mortel 25-09-1959 Difesa – vd Mortel ITF-NL
C. van de Heuvel 11-04-1952 Juche ITF-NL
W. Tapilatu Tapilatu ITF-NL
H. Beurskens Chang-Hun ITF-NL
 7de dan (sahyun – master – meester)
naam: geb.datum: vereniging: bond:
J. Rommy Sok Do Kwan NTA
J. Simons 23-04-1948 SIT SJK
Ray de Wilde 08-01-1965 TMA Tiel NTF
M. Kohnen 04-01-1953 Keumgang-Vaals TBN
M. Moutazarak 22-10-1963 T.V.Moutarazak TBN
P. Wolffs Taekyon TBN
E. Boers 9-1-1962 Gyeong-rye TBN
E. Dagelet 09-11-1955 Yoo-Sin IBF
L. van der Putten 06-12-1959 V.D. Putten TKD Academy ITF
C. Eikenhorst 11-11-1961 TA Geldrop TIN
H.A. Bottse 01-09-1949 Budovereniging Rijen TBN
P. Hulsbosch TKD Z-O Ehv. TBN
H. Zonsveld WFTC ITF
M. Smit 13-09-1959 Taekyon TBN/WTF
D. Hoogeveen 17-05-1963 Jitae TBN
M. Rombout 29-07-1958 Koguryo ITF-NL
K. Tjon A Pauw In Nae Do Kwan
M. Zandbergen 25-04-1965 BC Voorburg TIN
A. van der Lee 27-10-1954 Oh Do Kwan ITF-NL
P. Vergroesen 18-01-1962 Taekwon-do Vitae TIN
D. Stokhof 27-04-1973 Chung Mu BITA
C.Bakker 06-02-1961 ITF-HQ
 6de dan (sabum – instructor – instructeur)
naam: geb.datum: vereniging: bond:
H. van Zon 24-07-1955
B. Daniëls 31-10-1960 Oh Do Kwan TBN
M. Schellens 13-01-1973 Difesa – vd Mortel ITF-NL
J. Busing 11-10-1953 Cheon-Kwon WTF
P. Brugge 06-07-1958 USA sport IBF
H. Thijssen 02-05-1954 Thijssen TA ITF-RD
H.van Schaik 05-11-1966 Kisport ITF-HQ Korea
A. P.Coffa 04-01-1948 Sanders NL-ITF
M. Akabbouz TKD Akabbouz Gouda WTF
M. Lindeboom 17-12-1971 Sung-Zang ITF-NL
E. Dekkers 19-01-1968 SS Dekkers TBN
W. Enoch 23-10-1976 Enoch MA TBN
J. de Smit 27-06-1973 Chong Do Kwan ITF-NL
C. van de Braak 27-02-1976 Chong Do Kwan ITF-NL
E. van der Lee 03-07-1979 Oh Do Kwan ITF-NL
R. van der Lee 03-07-1979 Oh Do Kwan ITF-NL
A. Dekker 24-12-1968 TS Dekker ITF-HQ Korea
K. Kassem 30-08-1974 Kassem Gym UTI
P. van Dooren 28-11-1955 Meng-Ho ITF
B. Raue 19-01-1963 Oh Do Kwan ITF-NL
F. Klein Hwarang-Do ITF-NL
 5de dan (sabum – instructor – instructeur)
naam: geb.datum: vereniging: bond:
A. van Oosterhout 01-10-1956 Fitsportland NTA
R. Patregnani 13-07-1968 Chung Mu TIN
R. Tangenberg 25-01-1948 TKD Heek ITF-HQ Korea
P. van der Heijden 13-06-1955 TA Mierlo-Hout NTA
W. Marris 15-05-1950 Don-Bosco NTA
J. W.Linschoten 25-05-1967 Taekyon Houten UTI
G. Sleijpen 12-06-1950 Taekyon Houten UTI
J. Lindeboom 16-06-1974 Sung-Zang ITF-NL
E. van Eck-Martina 08-10-1945 Choong-Jang UTI
J. Lochtenberg TKD Waterland TIN
M. Hugoosgift 06-02-1958 TV Gae-Baek TIN
N. Akabbouz TKD Akabbouz Gouda WTF
R.E. Poublon 19-02-1948 American Fitness TBN
L. Kassem 31-08-1976 Kassem Gym UTI
P. Roest 10-11-1960 Kassem-Gym UTI
B. Tuasuun TV Leerdam TIN
H. Schaaij 03-07-1959 TA Leerdam ITF-RD
T. Kool 08-02-1985 SS Tim Kool ITF-NL
R. de Vries 04-02-1982 SS Tim Kool ITF-NL
R. Dijkhuizen 31-03-1956 Choi Yong ITF-RD
J. Hollander 25-02-1952 Oh Do Kwan ITF-NL
G. Idili 24-05-1988 TA Idili ITF
M.Hildering 23-05-1986 Cheo Go Kwan ITF-HQ
J. Kwant 24-06-1961 TV Delft ITF-HQ Korea
 4de dan (sabum – instructor – instructeur)
naam: geb.datum: vereniging: bond:
R. Demmers 13-04-1958 Chun Gi TBN
M. Evers 21-02-1959 Scorpio ITF
K. de Leeuw 04-04-1959 Keiluhu NTA
M. Melk 10-11-1954 To San TIN
F. van Boxtel Chon-Ji-Kwan TBN
F. Ton 04-04-1950 Ped’s Sports Centre TIN
V. Farzan In Nae Do Kwan ITF-NL
M. Langeveld 25-06-1965 Charyot NTA
R. van Triet 06-03-1945 Rudolf Peters ACT Cuba ITF
P. van Bruggen 08-05-1976 Hwa-Rang Dragon WTF
A. Taheri 06-08-1975 Sportschool Mudojang WTF
L. Magis 10-06-1970 Taekyon Houten UTI
D. Mooldijk 11-04-1975 Shijak NTA
J. Verkerke 29-09-1956 Oh Do Kwan ITF-NL
E. Kloor Difesa – vd Mortel ITF-NL
M. Petrovic Difesa – vd Mortel ITF-NL
M. Ait Benali In Nae Do Kwan ITF-NL
J. vd Water 01-03-1967 Naeryo Jireugi ITF
R. Born 13-08-1976 LifeStyle ITF
R. Oeij 06-12-1974 Yu Sin Kwan TBN
L. van Garderen 14-03-1975 Suokjang NTA
P. den Hoed 26-02-1985 Oh Do Kwan ITF-NL
R. Tapia 20-4-1989 TS Tapia TBN
D. Schoenmakers 10-3-1966 TS Tapia TBN
B. Muskens 28-09-1980 V.D. Putten TKD Academy ITF
S. Andrea 23-09-1965 Uhuru ITF-NL
P. Heller 22-08-1972 Taekwondo Zuid-Oost WTF
D. Linschoten 11-04-1954 Matsokie TBN
E. Lieben TKD Waterland TIN
A. van Someren Martowirono TIN
R. R.Debipersad 25-05-1985 Koryo TBN
T. van de Molengraft 02-11-1986 R.M.G.Tilburg WTF
G.M. Coffa 20-07-1992 TS Tapia TBN
B. Vermeer 10-06-1984 Enoch MA TBN
E. Kok 02-02-1990 Kisport ITF-HQ Korea
A. de Graaf 06-07-1957 Kassem Gym UTI
D. Dros 01-02-1977 Meng-Ho DTF
H.A. Hendriks 03-11-1975 Fitnesscentrum Roden UTI
M. Schriel Cho-Ge S.I.T.
 3de dan (boosabum – assistent instructor – assistent instructeur)
naam: geb.datum: vereniging: bond:
M. Buurmeijer 22-10-1981 Y.Horangi TBN
S. Boerman 26-03-1974 TC R.vd Bergh TBN
Y. van Deutekom 18-12-1982 Tong Il TBN
G. Mouhout Suokjang NTA
N. Frankis 01-04-1979 Koguryo ITF-NL
T. Schäffer 19-12-1967 Hangook Taeryon ITF-NL
B. Groosman 10-07-1984 Kim Wendell NHTB
H. Ton 22-03-1959 Ped’s Sports C. TIN
M. Stokhof 05-05-1978 Chung Mu TIN
P. van Beersum 03-01-1982 TS Bemmel TIN
F. van Kins 31-05-1983 Bauk-Du TIN
R. S.Reker 23-04-1971 BOOZ ITF-NL
E. Stemmer 15-06-1987 TV Papendrecht TBN
D. Verboom 26-03-1978 Choong Jang ITF
J. Rijkschroeff 08-11-1965 Keumgang NTA
A. Timmermans 11-01-1962 Pardoel Sports TBN
S. Roukema 20-06-1979 Ped’s Sports Centre TIN
J. Veld-Tapia 22-10-1990 TS Tapia TBN
A. A.Tapia 3-6-1959 TS Tapia TBN
F. v/d Heide Yoo-Sin IBF
P. van de Bekerom 05-07-1985 Chong Do Kwan ITF-NL
M. Pennings 24-08-1973 V.D. Putten TKD Academy ITF
P. Votel 12-07-1976 Don Bosco ITF-RD
D. Vreugdenhil Cho-Ge S.I.T.
M. Maloa 01-04-1991 TMA NTF
K.E.V.G. Nieuwenhuizen 01-01-1994  Louis van Esch TBN
J.van Dam 09-05-1981 Soo Bak Gi ITF-RD
T.Y.T. Theijsmeijer 28-11-1994 Louis van Esch TBN
P. Geijsberts 29-12-1955 Taekyon Alverna ITF-RD
M. Lodder 30-09-1986 TC Tiel
H. Gentenaar 05-11-1973 TKD Waterland TIN
M. van der Putten 01-03-1990 V.D. Putten TKD Academy ITF
M. van de Velde Oh Do Kwan ITF-NL
S. van Stratum 14-04-1980 TC Deurne NTA
L. Vlasveld TBN
F. in ’t Hout Oh Do Kwan ITF-NL
H. Vissers Oh Do Kwan ITF-NL
S. M.Zareei 04-07-1985 Koryo TBN
S.A.M.Zareei 27-06-1981 Koryo TBN
J.R.Debipersad 19-09-1987 Koryo TBN
V. Sewnundun 26-02-1990 Koryo TBN
D. van der Steen 13-06-1990 Koryo TBN
L. de Haas 06-07-1995 TS Tapia TBN
R. Nobel TKD Akabbouz Gouda WTF
G. Tijmons 29-04-1985 Him Yoo Sool DTF
K. Evers 09-10-1987 Scorpio-Boskant ITF-RD
M.Evers 01-03-1990 Scorpio-Boskant NTA
K. Marso 23-09-1993 Difesa ITF-NL
M. Hasselnook Kkamagwi ITF-HQ Korea
M. Gubbels 21-11-1996 Difesa ITF-NL
A. Qoubbane TS Dekker ITF-HQ Korea
J. Chami 15-09-1986 Tjamie Sport ITF-HQ Korea
J. van den Dungen 01-08-1985 Soo Bak Go ITF-RD
R. Baggermans 22-04-1986 V.D. Putten Taekwon-Do Academy ITF
A. Peters 11-03-1991 V.D. Putten Taekwon-Do Academy ITF
A. Prins 11-09-1965 Thijssen TA ITF-RD
A.Hofmans 18-11-1963 TA Scholte ITF
R.Scholte 27-03-1990 TA Scholte ITF
T. Mens 06-08-1983 Oh Do Kwan ITF-NL
H. Hartman 27-09-1960 Ji do Kwan IBF
D. Kemner 21-11-1995 TA Scholte DTF
 2de dan (boosabum – assistent instructor – assistent instructeur)
naam: geb.datum: vereniging: bond:
J. Botman 21-04-1963 WFTC NL-ITF
P. Geubbels 05-05-1948 TA Mierlo Hout NTA
D.van Oosten 05-07-1987 Suokjang NTA
T. Hubregtse 08-01-1962 Yu Sin Kwon TBN
D. Pichel 15-08-1983 Toi Gye NTA
J. Zriouil 20-04-1982 Suokjang NTA
D. Engin 20-03-1979 Fitsportland NTA
D. Grun 14-06-1987 Suokjang NTA
M. El Faresse Kisport ITF
S. Marris 17-02-1984 Don-Bosco NTA
R. Di Antonio 08-04-1967 Chun Gi TBN
C. Haarloo Oh Do Kwan ITF-NL
N. Evers 13-09-1985 Scorpio-Boskant NTA
E. van den Bosch 23-12-1983 Art of Defence UTI
E. van Keulen 29-10-1979 Hwarang TBN
H. Bergman 22-02-1977 Taekyon Alverna NTA
M. Aalders 10-10-1985 Fitness Roden UTI
A. van der Waal Kisport ITF-NL
R. van Zijl Kisport ITF
C. Adolfs 23-11-1992 Difesa – vd Mortel ITF-NL
O. van Oostrom Oh Do Kwan ITF-NL
M. van der Meer 04-06-1971 Hwa-Rang Dragon WTF
M. van Schaik 23-10-1985 Hwa-Rang Dragon WTF
R.P. Brant 20-10-1959 Rudolf Peters UTI
S. Sandifort 23-02-1981 Choong-Jang UTI
R. Regtop 26-04-1968 Jip-Joong
H. Hamminga Jip-Joong
V. Wilbrink 28-11-1980 WFTC DTF
G. Razab-Shek 19-10-1979 WFTC DTF
W. van de Wiel Oh Do Kwan ITF-NL
W. Sterckx Ma-ryuk NTA
N.Janssen 10-11-1986 TS Bemmel NTA
M.van Straaten 08-06-1988 Don-Bosco NTA
B. van den Brand 06-05- 1993 Taekyon Berghem TIN
M.Rosa  22-11-1976  TC Alkmaar TBN
P. Batenburg Chun-Gi TBN
A. Adrasik Chun-Gi TBN
R. Coffa 27-9-1989 TS Tapia TBN
M. Jansen 20-7-1965 TS Tapia TBN
T. van de Klundert 6-2-1993 TS Tapia TBN
T. Reuvers 20-12-1990 TS Tapia TBN
S. Henskens 10-8-1997 TS Tapia TBN
R. Deckers 3-3-1988 TS Tapia TBN
L. van der Vhee 9-12-1989 TS Tapia TBN
M. van den Hurk 21-2-1989 TS Tapia TBN
R. van der Wijst 27-5-1994 TS Tapia TBN
T. van Schaijk 24-6-1992 TS Tapia TBN
S. Smits 4-8-1988 TS Tapia TBN
M. Robben 20-6-1991 TS Tapia TBN
C. Brands 7-5-1981 TS Tapia TBN
L. Lijendekker Yoo-Sin IBF
D. Smid Yoo-Sin IBF
V. Dagelet Yoo-Sin IBF
T. Dagelet Yoo-Sin IBF
T. van den Elzen 19-06-1959 V.D. Putten TKD Academy ITF
J. Snijders 12-10-1967 V.D. Putten TKD Academy ITF
P. Scheerhoorn 11-05-1971 Ped’s Sports Centre TIN
A. Huisman 15-10-1983 Suokjang NTA
O. van Elzelingen 27-12-1969 Suokjang NTA
S.J. Vroomans 13-08-1992 Chong Do Kwan ITF-NL
P. Maas 11-05-1969 Chong Do Kwan ITF-NL
S. van Houten 29-02-1972 Chong Do Kwan ITF-NL
M. van Berlo 01-11-1991 V.D. Putten TKD Academy ITF
B. van Lierop 29-11-1974 Soo Bak Gi ITF-RD
M. Daniëls 17-08-1989 Oh Do Kwan TBN
I.Sinke 02-08-1969 Versuz SJK
N.R. Kuppens 10-04-1987 Kim Wendell NHTB
D. van Vuuren Cho-Ge Mahorokan
F. Commers Cho-Ge S.I.T.
E. van Straaten Cho-Ge S.I.T.
R. Steur 21-03-1992 RTC NTF
M. vd Geest 10-06-1993 TMA NTF
M.Verzijlbergen 12-07-1988 Him Yoo Sool DTF
D. Linschoten 11-04-1954 RTC NTF
D. Boullart TC Dommelen NTA
S. Portier TS Dekker ITF-HQ Korea
A. Portier TS Dekker ITF-HQ Korea
Y. Portier TS Dekker ITF-HQ Korea
Y. Qoubbane TS Dekker ITF-HQ Korea
B.Chaiyong Oh Do Kwan ITF-NL
C. Heynen 20-07-1994 Kisport ITF
J. Verkade 24-04-1997 Kisport ITF
E. Wanner 23-11-1992 Kisport ITF
E. Brugge 10-06-1963 USA sport IBF
G. Brugge 24-01-1992 USA sport IBF
B. Steur 10-07-1979 Uhuru ITF-NL
I.Vossen 30-09-1983 TTA ITF-RD
P.Vergroesen 06-12-1991 Vitae Taekwon-do TIN
R. Adriaans 22-02-1981 Soo Bak Go ITF-RD
P. de Fauw 15-01-1972 Kisport ITF
B. van den Brink 31-10-1994 Kisport ITF
A. Jacobs Kisport ITF
C. Wijnen Kisport ITF
M. Abarbie TKD Akabbouz Gouda WTF
R.Stuut 29-04-1994 RTC NTF
Y.Kalioush Him Yoo Sool DTF
Y. Evers 26-11-1958 Scorpio-Boskant ITF
M. de Haan 08-09-1975 WFTC DTF
C. IJskes V.D. Putten TKD Academy ITF
M. Gerrits V.D. Putten TKD Academy ITF
M. Kremers V.D. Putten TKD Academy ITF
R. van den Haagen Cho-Ge S.I.T.
R. Vergroesen 03-01-1994 Vitae Taekwon-do TIN
 1ste dan (boosabum – assistent instructor – assistent instructeur)
naam: geb.datum: vereniging: bond:
B. Lampe 13-03-1982 TV Drachten UTI
J. van Eisden 01-10-1981 TC Dommelen NTA
J. Verbarendse 27-05-1956 Matsoki NTA
R. Krutzen 07-07-1981 Krul Hoensbroek TBN
J. vd Bosch 30-01-1989 Fitsportland NTA
S. Gagesteijn 10-08-1977 Fitsportland NTA
E. Scholte Fitsportland NTA
A. Bucher 27-05-1984 TV Leerdam NTA
P. Montanus 12-04-1961 RTC Tiel ITF
G. Bucher 28-01-1981 TV Leerdam
M. Roos 18-12-1987 Fitsportland NTA
P. Balsemhof 13-08-1970 Gym International TIN
J. Buijze 12-07-1977 Yom Chi ITF-NL
S. Kewalapat 19-11-1984 LifeStyle ITF
C. Sassi 17-08-1962 LifeStyle ITF
K. Le 17-02-1988 TC Nijmegen ITF-NL
N. Janssen 10-11-1986 Oh Do Kwan NTA
J. Scholten 20-11-1982 In Nae Do Kwan ITF-NL
R. Brouwer In Nae Do Kwan ITF-NL
C. Panthouw In Nae Do Kwan ITF-NL
M. Teuben In Nae Do Kwan ITF-NL
H. Braakman In Nae Do Kwan ITF-NL
P. van Ingen In Nae Do Kwan ITF-NL
A. Behrouz 22-12-1983 LifeStyle ITF
Y. Verhoeven 09-09-1991 Taekyon Berghem TIN
A. Verhoeven 28-01-1990 Taekyon Berghem TIN
K. van Weert 29-04-1989 TS Dekker ITF-HQ Korea
E. Wieland 01-01-1971 TA Jan Ekema TIN
M. Zuiderwijk 11-12-1983 Charyot NTA
F. Kilic 23-06-1987 Ped’s Sports Centre TIN
I. Clement 24-07-1981 Koguryo ITF-NL
C. Kool 31-08-1983 TV Delft ITF
Y. Theijsmeijer 28-11-1994 Louis van Esch TBN
B. Hendriks 21-08-1958 Taekyon Alverna NTA
D. Tanja 26-08-1991 Don Bosco NTA
W. Emans 15-06-1968 Best of the best NTA
H. Nicolasen 17-01-1958 KiHap TBN
J. Oosterbeek 25-06-1976 Mastwijk taekwondo TBN
W. van Dam 10-07-1982 Soo Bak Gi NTA
R. Brant 18-07-1990 Choong-Jang UTI
K. Emans 11-12-1993 Best of the best NTA
M. van den Brand 25-04-1964 Taekyon Berghem TIN
C. Hodzelmans 30-04-1974 Chun Gi TBN
C. Hodzelmans 30-04-1974 Chun Gi TBN
D. Demmers 19-12-1985 Chun Gi TBN
A. Mik 03-07-1990 Kisport ITF
C. de Jong In Nae Do Kwan ITF-NL
I. Aitbenali In Nae Do Kwan ITF-NL
V. van Santen In Nae Do Kwan ITF-NL
R. Nazrabi In Nae Do Kwan ITF-NL
C. de Jong In Nae Do Kwan ITF-NL
T. Langenberg In Nae Do Kwan ITF-NL
A. Sarkis 18-12-1989 LifeStyle ITF
R. Leydelmeijer Fitsportland ITF
K. Mepham 29-11-1968 Chung Gi TBN
M. van Ruijven 07-04-1984 BC Voorburg TIN
F. Commers 06-10-1962 SIT SJK
M. vd Bosch 25-10-1962 Zeewolde TIN
J.M.M. van Dongen 30-03-1941 Choong-Jang UTI
C. Prins 07-10-1965 Zeewolde TIN
S. Posthumus 13-05-1983 Hwa-Rang Dragon WTF
M. Hendriks 16-10-1985 Hwa-Rang Dragon WTF
I.Becker 14-01-1991 TV Charyot NTA
J.Hoogstad 12-05-1967 Ped’s Sports Centre TIN
M. Lammerse 08-02-1975 Hwa-Rang Dragon WTF
S.S.Bosma 05-01-1988 Art of Defence UTI
H. Reijngoud 11-08-1984 Taekyon Houten UTI
A. Qoubbane 14-06-1987 TS Dekker ITF-RD
R. van der Wal Kisport ITF
R. Jagers Kisport ITF
R. Grubb 09-12-1987 Budo Woerden ’76 IBF
B. Adolfs 19-10-1995 Juche ITF-NL
N. Simons 30-05-1989 Chong Do Kwan ITF-NL
S.J.Vroomans 13-08-1992 Chong Do Kwan ITF-NL
I. Mik 30-03-1993 Kisport ITF
I. van Brugge 01-08-1991 Gym-International TIN
Y. van der Vlies 22-08-1991 Hwa-Rang Dragon WTF
R. Arensman 30-05-1986 Budo Woerden IBF
S. Loupatty 10-01-1992 Suokjang NTA
K. Chan 12-11-1977 Hwa-Rang Dragon WTF
B. Touwslager 27-10-1986 Hwa-Rang Dragon WTF
M. Kappers 23-03-1981 Hwa-Rang Dragon WTF
M. Kramer 22-06-1977 Choong-Jang UTI
A. Jodha 15-06-1996 Choong-Jang UTI
N. Gauri 25-07-1994 Choong-Jang UTI
A. Gauri 07-05-1989 Choong-Jang UTI
A. Fakira 21-10-1992 Choong-Jang UTI
S. van Houten Chong Do Kwan ITF-NL
J. Marso 27-03-1989 Chong Do Kwan ITF-NL
P. Maas 11-05-1969 Chong Do Kwan ITF-NL
M. vd Velde 18-11-1981 Oh Do Kwan ITF-NL
A. Elbaz 11-07-1976 TKD Elbaz ITF
G. Beetstra 08-12-1988 Art of Defence UTI
A. Tamin 07-06-1963 Ariana ITF-NL
A. Evink 30-01-1983 Meng-Ho DTF
K. van Weert 29-04-1989 TS Dekker ITF-HQ Korea
M. Schelle 29-01-1956 TS Dekker ITF-HQ Korea
S. Schelle 15-03-1990 TS Dekker ITF-HQ Korea
Y. Qoubbane 15-10-1995 TS Dekker ITF-HQ Korea
S. Portier 24-03-1964 TS Dekker ITF-HQ Korea
A. Portier 10-09-1993 TS Dekker ITF-RD
Y. Portier 26-08-1997 TS Dekker ITF-HQ Korea
R. Mol 14-01-1971 Suokjang ITF-RD
M. Knops 24-09-1971 Suokjang ITF-RD
N. El Hamchaoui 18-06-1979 Suokjang ITF-RD
S. Geijer Kisport ITF
E. Wanner 23-11-1992 Kisport ITF-HQ Korea
N.van Bruggen 03-11-1992 TA Geldrop TIN
S.Geugjes 06-07-1987 Him Yoo Sool DTF
V. van Malsen 23-09-1964 Uhuru ITF-NL
A. Martinaj 29-03-1992 LifeStyle ITF
G. Martinaj 16-02-1990 LifeStyle ITF
P. Netten 03-08-1993 Don Bosco NTA
K. Miyaki Chun-Gi TBN
Y. Miyaki Chun-Gi TBN
T. Stein Chun-Gi TBN
K. Mepham Chun-Gi TBN
T. Mepham Chun-Gi TBN
M. de Jong 26-01-1991 Meng-Ho DTF
R. van den Hoogen Oh Do Kwan ITF-NL
V. Verhulsdonk Oh Do Kwan ITF-NL
A. Tramper Oh Do Kwan ITF-NL
D. Rizvic Oh Do Kwan ITF-NL
M. Vissers Oh Do Kwan ITF-NL
B. Schoenmakers 21-6-1996 TS Tapia TBN
D. Schoenmakers 28-7-1994 TS Tapia TBN
W. Langenberg 2-12-1996 TS Tapia TBN
J. Wielinga 10-10-1998 TS Tapia TBN
L. Thielsch 2-2-1993 TS Tapia TBN
I. Helmer 11-5-1994 TS Tapia TBN
T. Verbeek 16-8-1991 TS Tapia TBN
D. Timmers 4-5-1997 TS Tapia TBN
R. van der Vhee 4-4-1992 TS Tapia TBN
J. de Vries 20-8-1996 TS Tapia TBN
N. Martis 25-4-1997 TS Tapia TBN
F. Reuvers 9-5-1963 TS Tapia TBN
K. Kerkhof 1-1-1993 TS Tapia TBN
S. van den Dungen 18-2-1993 TS Tapia TBN
M.B. van der Heijden 23-1-1993 TS Tapia TBN
M.R. van der Heijden 23-1-1993 TS Tapia TBN
T. van den Akker 16-4-1982 TS Tapia TBN
S. Keles 29-8-1995 TS Tapia TBN
J. Uijlen 21-6-1989 TS Tapia TBN
A. Henskens 23-12-1992 TS Tapia TBN
T. Smits 30-3-1992 TS Tapia TBN
H. Sijthof 4-12-1976 TS Tapia TBN
M. van de Geijn 8-4-1991 TS Tapia TBN
J. Meeusen 5-10-1982 TS Tapia TBN
S. Tapia 7-12-1987 TS Tapia TBN
M. Tapia 1-12-1964 TS Tapia TBN
I. Roks 18-09-1976 Yoo-Sin IBF
V. Tjok-A-Hen Yoo-Sin IBF
J. v/d Laan Yoo-Sin IBF
M. Wever Yoo-Sin IBF
L. Mennega Yoo-Sin IBF
P. Deuring Yoo-Sin IBF
A. Moumen 17-02-1993 Kassem Gym UTI
S. Shoshan 25-11-1996 Kassem Gym UTI
N. Emaangoun Kassem Gym UTI
I. Emaangoun Kassem Gym UTI
N. Toth Van Dam Gym UTI
Q. Roest Kassem Gym UTI
H. Brouwer Ped’s Sports Centre TIN
V. van der Putten 29-09-1993 V.D. Putten TKD Academy ITF
P. Hoevenaars V.D. Putten TKD Academy ITF
A. Peeters 14-05-1959 V.D. Putten TKD Academy ITF
W. Janssen V.D. Putten TKD Academy ITF
S. Raymakers V.D. Putten TKD Academy ITF
T. van Dam V.D. Putten TKD Academy ITF
K. Jansen Oh Do Kwan ITF-NL
J. Verkade 24-04-1997 Kisport ITF
C. Heynen 20-07-1994 Kisport ITF
M. de Lorijn 21-03-1994 TKD Louis van Esch TBN
M. Westra 10-07-1997 Van Dam Gym TI
J. Versantvoort 28-07-1989 Suokjang NTA
G. Portman 21-02-1991 Suokjang NTA
A. Portman 30-11-1993 Suokjang NTA
M. Velden 11-02-1996 Suokjang NTA
R. Valkenhoff 18-01-1997 Don Bosco ITF Royal Dutch
M. Valkenhoff 18-02-1967 Don Bosco ITF Royal Dutch
D. Netten 20-03-1997 Don Bosco ITF Royal Dutch
P. Netten 03-08-1993 Don Bosco ITF Royal Dutch
L. van Wanrooij 25-10-1996 TS Dekker IT-HQ Korea
R. van Wanrooij 06-07-1966 TS Dekker ITF-HQ Korea
P. van Bree 15-03-1964 V.D. Putten TKD Academy ITF
C. Schevers 07-11-1990 V.D. Putten TKD Academy ITF
N. Waals 20-08-1992 Soo Bak Gi ITF-RD
R. Aarden 24-01-1997 Suokjang ITF-RD
R. van den Brink 18-05-1997 Kisport ITF
K. Mulders 07-05-1985 Kisport ITF
T. Roest 17-07-1999 Van Dam Gym UTI
Y. Toth 09-04-1999 Van Dam Gym UTI
S. Simons 27-07-1998 Van Dam Gym UTI
J. Koeleman 25-06-1998 Van Dam Gym UTI
N. van Es 19-01-1987 Van Dam Gym UTI
J. Gubbels 29-08-1998 Difesa ITF-NL
H. Mosterd Cho-Ge S.I.T.
B. vd Water 03-12-1968 RTC NTF
A. van Hoorn 16-10-1971 RTC NTF
M. de Wilde 25-09-1975 RTC NTF
F. de Man ITF-RD
R. Traag ITF-RD
A. Shahbazian 18-01-1990 Kisport ITF
M. Laajab 03-04-1997 Kisport ITF
M. Wanner 12-03-1995 Kisport ITF-HQ Korea
J. Hazelaar 30-12-1989 Kisport ITF-HQ Korea
J. Soebedar 03-05-1993 Kisport ITF
Y. Trabelsi 17-07-1993 ITF-NL
A. Soebedar 03-05-1993 Kisport ITF
J. van Doorn 30-11-1993 Kisport ITF
O. Laajab 12-08-1995 Kisport ITF
M. Mizrak 07-09-1988 LifeStyle ITF
T. Mizrak 14-06-1992 LifeStyle ITF
L. Coenen 08-04-1993 Uhuru ITF-NL
T. Raue 28-06-1996 Oh Do Kwan ITF-NL
M. van de Braak 11-09-1973 Chong Do Kwan ITF-NL
S. Pilet 18-08-1985 Chong Do Kwan ITF-NL
J. Peters 21-06-1980 Chong Do Kwan ITF-NL
A. Crommentuijn V.D. Putten TKD Academy ITF
W. van Bree V.D. Putten TKD Academy ITF
L. Hofmans 31-12-1994 LifeStyle ITF
M. Meghoe 08-12-1995 LifeStyle ITF
J. Hendriks Kisport ITF
D. Chung 13-04-1979 Koryo ITF
Y. Akabbouz TKD Akabbouz Gouda WTF
A.E. Boujjoufi TKD Akabbouz Gouda WTF
S.E. Baih TKD Akabbouz Gouda WTF
S. Akabbouz TKD Akabbouz Gouda WTF
N.E.M. de Jong 16-06-1976 Art of Defence UTI
F. Coffa 05-02-1954 Sanders TBN
G. Hoek TKD Evers ITF
G. Kieffer TKD Evers ITF
M. Peters TKD Evers ITF
N. Peters TKD Evers ITF
R. Diaz TKD Evers ITF
J. van Schaik Kisport ITF
H. Altin Spirit DTF
D. van der Laar 08-08-1980 Fitsportland NTA
W. Manders Kisport ITF HQ-NL
M. Safssasi Kisport ITF HQ-NL
D. de Koning Kisport ITF HQ-NL
M. de Koning Kisport ITF HQ-NL
P-M. Kooijman Kisport ITF HQ-NL
M. van den Boon Kisport ITF HQ-NL
D. Tielemans V.D. Putten TKD Academy ITF
E. Melssen V.D. Putten TKD Academy ITF
J. Gravenstijn 05-04-1988 DTF-ITF
H. Terli 03-06-1972 DTF-ITF
T. Wacanno 27-04-1984 Vitae Taekwon-do TIN
R. Kusters 02-07-1986 Vitae Taekwon-do TIN
F. Heesakkers 29-05-1986 Vitae Taekwon-do TIN